Movies
Ratings
95
WantedRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0