Movies
Ratings
133
Ice AgeRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5