Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
April, Come She WillRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0