Movies
Ratings
989
JokerRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
JaneRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5