Movies
Ratings
101
TitanicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0