Series
Ratings
54
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0