Titles you rated
The AviatorRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 5.0
HeroRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5