Series
Ratings
89- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 1.0
MindhunterRated ★ 4.0