Series
Ratings
21
HollywoodRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.0
GirlbossRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0