Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 0.5
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Penguin HighwayRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0