Series
Ratings
28
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0