Movies
Ratings
386
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
GantzRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0