Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The VillagersRated ★ 3.5