Series
Ratings
117
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Clean With Passion For NowRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Bel AmiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
Who Are You?Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0