Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 2.5
Trolls World TourRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5