Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.5
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5