Titles you rated
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 3.0- CrossfireRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0