Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5