Series
Ratings
99
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Korea No.1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5- Street Man FighterRated ★ 3.0