Movies
Ratings
112 Little ForestRated ★ 3.0 Little ForestRated ★ 3.0
 The SalesmanRated ★ 2.5 The SalesmanRated ★ 2.5
 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.0 1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
 Your Name.Rated ★ 4.0 Your Name.Rated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5
 The ChaseRated ★ 3.5 The ChaseRated ★ 3.5
 Cinema ParadisoRated ★ 5.0 Cinema ParadisoRated ★ 5.0
 MiseryRated ★ 4.0 MiseryRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 3.0 (500) Days of SummerRated ★ 3.0
 Happy Death DayRated ★ 4.0 Happy Death DayRated ★ 4.0
 My Annoying BrotherRated ★ 3.0 My Annoying BrotherRated ★ 3.0
 A DayRated ★ 3.5 A DayRated ★ 3.5
 The Battleship IslandRated ★ 3.5 The Battleship IslandRated ★ 3.5
 The MimicRated ★ 4.0 The MimicRated ★ 4.0
 Closer to HeavenRated ★ 3.5 Closer to HeavenRated ★ 3.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 3.0 A Tale of Two SistersRated ★ 3.0