Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 0.5
Be With YouRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 1.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 1.5