Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0