Titles you rated
SkyfallRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.5