Series
Ratings
50
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0