Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0