Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0