Titles you rated
Gone GirlRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 0.5
CruellaRated ★ 5.0
RecalledRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
Love Is All You NeedRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Trolls World TourRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5