Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 4.0
- 신들의 장난Rated ★ 1.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Black BulletRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5- DIABOLIK LOVERSRated ★ 2.5
- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
The World is Still BeautifulRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
- Aria the Scarlet AmmoRated ★ 3.0
- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.0