Movies
Ratings
910
The Jungle BookRated ★ 2.0
The Tin DrumRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 1.0
SpeciesRated ★ 1.0
Romeo Must DieRated ★ 1.0
Scary Movie 2Rated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
To Die ForRated ★ 1.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 0.5
Child's Play 2Rated ★ 1.0
The Big BossRated ★ 2.0
General's Son IIRated ★ 1.5
Executive DecisionRated ★ 1.0
North Korean Partisan in South KoreaRated ★ 4.0- 흙꼭두장군Rated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 1.0
The BearRated ★ 3.5
Come To MeRated ★ 3.5
Fortress 2Rated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 0.5