Movies
Ratings
36
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5