Titles you rated
Yong PalRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
DoctorsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5