Movies
Ratings
32
The PiratesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5