Movies
Ratings
276
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
DittoRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 2.5- The CureRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0