Series
Ratings
20 NCISRated ★ 5.0 NCISRated ★ 5.0
- NCISRated ★ 5.0
 NCISRated ★ 5.0 NCISRated ★ 5.0
 NCISRated ★ 5.0 NCISRated ★ 5.0
 NCISRated ★ 5.0 NCISRated ★ 5.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
 PastaRated ★ 5.0 PastaRated ★ 5.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
 Shopaholic LouisRated ★ 5.0 Shopaholic LouisRated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 5.0 She Was PrettyRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 To the Beautiful YouRated ★ 3.0 To the Beautiful YouRated ★ 3.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 3.0 Secret GardenRated ★ 3.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0