Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0