Series
Ratings
21
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0