Series
Ratings
12
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Traces of LoveRated ★ 3.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0