Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0