Movies
Ratings
384
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5