Movies
Ratings
18
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 1.5
Cold EyesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0