Titles you rated
Just Getting StartedRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 5.0
Hyena RoadRated ★ 2.0
Midnight SpecialRated ★ 4.0
Cyborgs : Heroes Never DieRated ★ 4.5
Code Name GeronimoRated ★ 4.0
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White HouseRated ★ 2.5
An Officer and a SpyRated ★ 3.5
Bone TomahawkRated ★ 3.0
WidowsRated ★ 3.5
The Old Man & the GunRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 1.0
The Night Eats the WorldRated ★ 2.0
The Last Full MeasureRated ★ 4.5
Last KnightsRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0