Movies
Ratings
202
The WeightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
District B13Rated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0