Titles you rated
ArgoRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0