Movies
Ratings
191
BreathlessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0