Titles you rated
NebraskaRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lady in the VanRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5