Series
Ratings
156- Teen WolfRated ★ 2.5
- Teen WolfRated ★ 2.0
QuanticoRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 3.0
The MusketeersRated ★ 3.5- The MusketeersRated ★ 4.0
- DraculaRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0- DominionRated ★ 2.0
- DominionRated ★ 2.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 3.0
The StrainRated ★ 4.0