Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.5
Someone's GazeRated ★ 3.5
The Blue UmbrellaRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Father And DaughterRated ★ 4.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
OmeletteRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 1.5