Titles you rated
Kids on the SlopeRated ★ 2.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 2.5
Silver SpoonRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.0
The GuestRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 2.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0