Titles you rated
SicarioRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.5