Titles you rated
Bad BoysRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The KingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5